4 Beds
4 Baths
4,240 sqft
$1,995,000
114 Lyerly Street Lookout Mountain TN, 37350
Price per sqft
$470.52
Built in
2013
Property size
4,240 sqft
Property type
Residential
Garages
2
Courtesy of Jay Robinson, Keller Williams Realty,423-903-6404
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
1535232
Interior features
Bedrooms
4
Total Bathrooms
4
Full Bathrooms
4
Exterior features
Lot Size
0.35 Acres
Other property details
Taxes
$10,226
Tax Frequency
Annually
Garage Spaces
2
55+/Senior Community
No